Yatırımcısına kazandırabilecek coinler

Coin piyasasına insanlar hep para kazanma umudu ile girmiştir. Bir çok kişinin hayali kısa yoldan zengin olmaktır. Tabii ki bunu yaparken her zaman sizleri üzmeyecek miktarlarla girmek en doğrusudur.

Bir altcoin tercih edilirken nelere dikkat edilmelidir?

  1. Seçtiğiniz projenin gerçekçi, kullanılabilir ve ekibinin güvenilir olduğundan emin olmalısınız
  2. Hangi borsalarda listelendiğini kontrol etmelisiniz
  3. Ucuz diye hemen almamalı, fiyat ve piyasada dolaşan adet miktarını kontrol etmelisiniz
  4. Elinde tutan fanlarının olup olmadığı da çok önemlidir
  5. 24 Saatteki hacmi de belirleyici unsurlar arasındadır

Yukarıdaki 5 maddeye dikkat ettiğinizde yatırımcısına kazandırabilecek coinleri yakalama ihtimaliniz oldukça yüksektir.

para kazandıracak coinler
para kazandıracak coinler

Uzun Vadede En Çok Para Kazandıracak Coinler

1) Holo token
Holo token Binance,Hotbit, Coinex gibi dünyaca ünlü borsalarda bulunmaktadır. Ekibi sürekli projeleri hakkında güncellemeler yapıp insanların güvenini kazanıyor. Holonun şuan ülkemizde de öyle fanları bulunmaktadır ki, 4 5 katına çıktığında dahi ellerindeki Holo tokenleri satmadılar.

2)Vechain
Vechain’in de güzel bir projesi bulunmaktadır. Aynı şekilde bu coininde güzel bir yatırımcı kitlesi var. Hacminin de genelde çok fazla düşmediğini söyleyebiliriz. Binance, Hitbtc, Huobi, Bitfinex gibi dünyaca ünlü bir çok borsada bulunuyor.

3)Dent Coin
Dent Coin, proje ve kullanılabilirlik olarak çok üst düzeydedir. Ancak ekibinin yaptığı yanlış hamleler nedeniyle çok fazla değer kaybetti. Yaptıkları hatalı açıklamalar ve piyasaya çok fazla Dent Coin sokmaları yatırımcılarını ziyadesiyle üzdü. Bir çok kişi umudunu kaybedip satışını gerçekleştirdi. Ancak Dent’in diğerlerine göre sağlam bir balinasının olduğunu ve istediği zaman istediği yöne doğru hareket ettirebildiğini unutmayınız.

4)Pundi X Coin
Pundi’nin de aslında Dent gibi yanlış hamleler sonucunda fiyatının aşağı gittiğini söyleyebiliriz. Onlarda yaptığı airdrop ve çıkardıkları farklı coinler ile insanların güvenini kaybettiler. Ancak Boğa geldiğinde en çok yükselen projeler arasında görebiliriz. Çünkü Pundi X de diğerleri gibi aktif kullanılan, ekibi olan bir projedir.

5)Binance Coin
Muhtemelen piyasayı sürekli takip eden insanlar neden bir borsa coinini koyduğumuzu çok merak ediyordur. Binance Coin’in haftalık yada aylık grafiğine baktığınızda sürekli yükseldiğini göreceksiniz. Ekstradan diğerlerinde olmayıp Binance Coin’de olan bir faktör daha bulunmaktadır. Bu da CZ ‘dir. Binance Ceo’su CZ, şu anda Kripto Para Dünyasının en çok adından söz ettiren isimleri arasında yer almaktadır. Hatta piyasayı kontrol ettiğini bile rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bir çok kişi Binance Coin’in geçmişine baktığında neden bunu almayıp saçma sapan coinler aldığını düşünüyor. Çünkü bir borsa coinine yatırım yapmak hiç kimseye mantıklı gelmiyor. Ancak uzun vadeli bakıldığında garanti kazandıracak bir proje olduğunu söyleyebiliriz.