XLM Coin yorum

Salih BOZOK :
Hocam merhaba, uzun zamandır stellar lumens istediğimiz gibi atak yapmadı. Hatta bir dönem ripple ile birlikte gider gelirdi. Ancak boğa neredeyse başladı ve xlm istediğimiz yükselişe başlamadı bile, bu konu hakkında düşünceleriniz nedir? Her şeye rağmen tutkulu bir şekilde ben her ay düzenli olarak cüzdanıma xlm coin satın alıyorum. Zaten herkes benim gibi düşünseydi , şimdiye kadar çok farklı şeyler konuşuyor olurduk 🙂

Salih BOZOK Merhaba ;
Stellar benim için hep güvenilir yatırım aracı olan coinler arasında yer almıştır. Ancak market hacimlerinin biraz yüksek olması sebebiyle çok hızlı yukarı aşağı yönde oynamazlar. Biraz sabırlı olup izlemekte fayda var. Eğer bir boğa içerisinde yer alacaksak mutlaka xlm coin de bunun içerisinde olacaktır. Aslında ben coin burn döneminde çok daha iyi performans beklemiştim fakat yaptığı yükseliş, ne yazık ki beklentimi karşılayamadı. Şimdi sırasıyla stellar lumens ile ilgili insanların merak ettiği konulara değineceğim.

Stellar lumens nedir?

XLM Coin, bankalar ile ilgili kullanıcıların bir çatı altında toplanmasını hedef edinmiştir. Finans sistemine farklı bir bakış açısı ile yaklaşır ve gerçekten yenilikçi bir tutum sergiler. Stellar lumens kullanıcıları yaratılan bu sistem sayesinde finansal işlemlerin daha kolay, daha güvenli ve para harcamadan rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.

Stellar lumens xlm coin nereden satın alınabilir?
Günümüzde sürekli yükselen alım satım hacmi ile birlikte hemen hemen , hem Dünyaca ünlü bir çok borsada listelenir. Bununla birlikte çok talep görmesi ve gerçek bir yatırımcı kitlesi bulunması sebebiyle özellikle çeşitli ülkelere ait yerel kripto borsaları kendiliğinden listelemektedir. Şu anda da Dünya’nın en büyük borsaları olan; Binance, Huobi, Upbit ve Okex gibi borsalardan satın alabilirsiniz. Ülkemizde de Paribu ve Btctürk borsalarından kolayca alabilirsiniz.

Stellar lumens xlm coin fiyat tahmini

XLM Coin’in geleceğine dair bir fiyat tahmini yapmadan önce piyasada dolaşan ve maksimum arz miktarlarını incelemeliyiz. Aşağıda şu anda borsalarda dolaşan miktarlar ve maksimum ulaşacağı miktarlar yazılmıştır.

Stellar piyasada dolaşan arz miktarı : 20.205.010.728 
Stellar lumens’in maksimum ulaşacağı arz miktarı : 50.001.803.906 

Stellar fiyat tahmini

Şu anda fiyat olarak 0.068 $ civarlarında gezen XLM Coin için kritik seviyelerin sırasıyla ; 0.087, 0.1, 0.18 ve 0.22 olduğunu söyleyebiliriz. Zirvesini aşması halinde ise, 4 dolar gibi yeni bir ath yapabileceğini düşünüyoruz.