Waves coin yorum

Fatih TEZCAN :
Merhabalar, bir dönem ciddi bir yükseliş yapmış olan Waves ülkemizde şu an hiç popüler değil. Üstelik fiyat olarak da şu anda yükseldiği seviyelerin çok altında seyrediyor. Bu durum hakkında neler düşünüyorsunuz. Birde inceleme yapıp Waves coin yorumu yaparsanız çok sevinirim.

Sayın Fatih TEZCAN ;
Psikolojik olarak insanlar, Waves coin’in yükseldiği dönemlerde ciddi derecede shilleyerek , konuşarak çıkmasını sağlamıştı. Yine psikolojik olarak fiyatının düşmesi sonucu , insanların bunları satın almaya eli gitmiyor. Hatta aşırı düşen kripto paralar ile ilgili yalan yanlış scam iddaalarında bulunuyorlar. Gerçek boğanın gelişi ile birlikte nelerin olacağını hep beraber göreceğiz. Özellikle çok fazla değer kaybeden , insanların scam olduğunu düşündüğü kripto paralarda ciddi yükselişler bekliyorum. Şimdi çok fazla karıştırmadan waves coin analizi yapalım.

Waves coin nedir?

Kısaca anlatmamız gerekirse merkeziyetsiz bir borsa platformudur. Waves exchange diye adlandırılan borsası üzerinden alım satım işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır.

Waves’in en büyük amaçlarından biri de istikrardır. Hatasız ve kaliteli bir blockchain ortamı sayesinde insanların günden güne güvenini kazanır

Waves coin hangi ülkeye ait bir kripto paradır?
Merkezi Rusya’dır

Waves coin fiyat tahmini

Bir dönem borsalarda yer alan token’in çok yüksek alım satım hacmi ile birlikte yatırımcıların çok fazla ilgisini çekmişti. Hatta bir çok kişi günlük trade’ler ile ciddi karlar elde etti. Ancak her coin gibi oda piyasa dışı yükselmesine rağmen bir süre sonra ayak uydurarak düşmeye devam etti. Şuanda da ATL seviyesini yenilemiş olduğunu ve bu bölgeden 2x gibi bir yükseliş yaptığını gözlemlemekteyiz.

Waves coin, ilginç bir şekilde kendisine benzer jetonlar olmasına rağmen, büyük yatırımcılar tarafından ciddi destek görmektedir. Özellikle bir dönem Rusya’da yaşayan insanlar tarafından milliyetçi bir yaklaşım ile shillenmişti.

Waves coin gelecek fiyat tahmini

Şu anda 1400 sats civarı olan Waves’in 2600 sats’a kadar ciddi bir direnç bölgesi bulunmamaktadır. Sırasıyla ; 2600, 4400 ,7100 ve 8500 sats civarlarıdır. Zirvesinin aşılması durumunda ise 18000 ve 28000 sats kolayca görecektir.

Dolar olarak zirve kaç olabilir?
Şu anda 1 dolar civarlarında seyreden Waves’in olası bir yüksek hacim zamanlarında 100$ görebileceğini düşünüyoruz.