Ünlü Balinadan İddialı Tahminler

Kripto para piyasasının da kendisine özel birçok tahmincisi mevcut. Bu tahmincilerin ortaya çıkardığı birçok analiz de başarıyla sonuçlanıyor. İşte bu sebeple de kripto para piyasasına giren birçok kişi bu kişilerin bilgi ve deneyimlerine saygı duyup buna göre tercihlerde bulunma yoluna giderler. İşte bu tür kişilere genellikle piyasada balina olarak da adlandırılmaktadır. Ünlü kripto para trader’ı ve balinası olan Kaleo’yu da sosyal medyada yaklaşık 300 bin kişi takip ediyor. Kaleo özellike önermiş olduğu altcoinler ile her zaman gündemde kalmayı başaran bir isim.

Kaleo geçtiğimiz günlerde 3 adet altcoin hakkında oldukça iddialı tahminlerde bulundu. Bunlardan bir tanesi yatırımcıların oldukça yakından tanıdığı ADA. ADA’nın birkaç ay içinde %604 gibi çok ciddi bir patlama yapmasını beklediğini ve bu gerçekleştiği takdirde kimsenin şaşırmaması gerektiğini söyledi. Fakat Kaleo’ya göre bunun gerçekleşmesi için Bitcoin’in 100 bin dolar, Ethereum’un da 10.000 dolar seviyelerine yaklaşması gerekiyor. Bu ihtimali de oldukça yüksek gördüğünü ifade eden Kaleo eğer bu durumlar gerçekleşirse ADA sahiplerinin de oldukça mutlu olacağını ifade ediyor. Bilindiği üzere ADA geçtiğimiz dönemlerde 0.001 dolardan 0.01 seviyesine geldiğinin de altını çizmek gerekir.

ÖNEMLİ!  Ponçik ne demek

Kaleo’nun bir diğer analizi de Helium için oluyor. HNT’yi birkaç aydır düzenli şekilde takip ettiğini söylüyor. Bu altcoin’in de yavaş yavaş dikkat edilmesi gereken bir altcoin halini alacağını belirten Kaleo temellerinin sağlam olduğunu büyüyen bir ağ yapısına sahip olduğunu belirterek yatırımcıların bu altcoin’e de oldukça dikkat etmesi gerektiğini ifade ediyor.

Ünlü balina Kaleo’nun son analizi de AVAX için oluyor. Kaleo bu altcoinin zaten yeteri kadar yükseliş gösteriyor gibi dursa da kritik bir dirence sahip olduğunu ve bu direnci kırabilirse de yükselişinin bir süre daha devam edebileceğini düşünüyor. Kaleo’nun altcoinler hakkında düşünceleri bu şekilde. Daha önce yapmış olduğu birçok analiz tuttuğu için de çoğu kişinin oldukça saydı duyduğu bir trader olduğunu söylemek mümkün ve 2021’in sonları kripto para piyasasında oldukça hareketli geçecek gibi duruyor.