Bedava Bitcoin Kazanma

Ücretsiz bitcoin kazanmak mümkün müdür? Sizler için bu konunun nasıl mümkün olabileceğini araştırıp derledik. Bu yazımızda da bedava bitcoin nasıl kazanılır bunu sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz btc kazanma işlemleri genelde riski sevmeyen insanların başvurduğu az kazanç sağlayan bir yöntemdir. Bunları yapabilmek için 2 seçeneğiniz bulunmaktadır.

Bitcoin Airdropları

Bu yöntem çok fazla boş vakti olan ve sürekli takip edip uğraşmak isteyen insanlara yönelik bir yöntemdir.Piyasaya yeni çıkan Altcoinler isimlerini duyurabilmek için insanlara ücretsiz dağıtım gerçekleştirirler. Bu sayede siz de gelen tokenleri satıp Btc’ye dönüştürebilirsiniz

Bedava Bitcoin Veren Siteler

Dünyada ücretsiz bitcoin dağıttığını iddaa eden bir çok site bulunmaktadır. Bunların bir çoğunun güvenilir olmadığını düşünüyoruz. Ancak freebitco.in sitesi uzun zamandır varlığını sürdürüyor. Bununla birlikte bende bu siteyi kullanarak biriktirdiğim Btc’lerimi kolaylıkla çekebildim.

Freebitco.in sitesi saat başı çok az miktarda ücretsiz bitcoin dağıtımı gerçekleştiriyor. Ancak yine de Btc’nin gelecekte devasa rakamlar göreceğini hayal edersek, bu az sayıdaki Bitcoin’lerimizin değeri bile yüksek olacaktır.Şimdi gelelim asıl konumuza:

Ücretsiz bitcoin nasıl kazanılır?

Aşağıda verdiğim linkten üye olma işleminizi gerçekleştirdiğinizde, üst menüde yer alan FREE BTC bölümüne basıp ROLL butonuna basmanız yeterlidir. Şu anki Bitcoin fiyatına göre her saat başı ROLL butonuna bastığınızda sizlere +0.00000023 BTC ücretsiz olarak verecektir. Sanırım saat başı yaptığınız işlemlere ve referanslarınıza bağlı olarak bu verilen ücret değişebiliyor. Örnek vermek gerekirse bana saat başı 0.00000069 BTC gibi bir rakam veriliyor. Aşağıda da benim freebitco.in hesabımın free btc bölüm görselini görebilirsiniz.

Bu arada ben de referans linkimi paylaşıyorum. Dilerseniz buradan üye olabilirsiniz:

https://freebitco.in/?r=12326192

Ücretsiz Bitcoin
Ücretsiz Bitcoin

REFER: Bu bölüm sizin referanslarınız ile alakalı bölümdür. Yaptığınız üyeler her saat başı ROLL butonuna bastığında, sizlerin hesabına kazançlarının %50 si kadarlık bir tutar eklenecektir.

Freebitco.in sitesinde üst bölümde yer alan diğer menüler kumar içerikli olduğu çok fazla yer vermeden kısaca bahsedeceğim. Unutmayın bu bölümlere girerseniz biriktirdiğiniz paraları kısa süre içerisinde kaybedebilirsiniz

MULTIPLY BTC: Bende zamanında bu bölüme giriş paralar kazanmaya çalıştım. Hatta bir kaç defa para bile yatırdım. Ancak bu bölümde gerçekten elinde sonunda devam etmeniz halinde kaybediyorsunuz.Bu bölümde tek yaptığınız şey 4750 nin altımı yoksa 5250 üstümü diye tahminde bulunmaktır.

BETTING: Betting bölümünde Bitcoin‘leriniz ile sıradan iddaaya benzer bahisler oynayabiliyorsunuz.

EARN BTC: Earn BTC bölümü faiz bölümüdür. Belirli bir süre sonunda tuttuğunuz btc’ler üzerinden faiz alabiliyorsunuz

LOTTERRY: Lottery bölümünde milli piyangoya benzer haftalık çekilişler düzenlenmektedir. Bu arada saat başı her roll yapışınızda bu çekilişe 2 bilet hakkı kazanıyorsunuz

Arkadaşlar şunu unutmayın ücretsiz bitcoin veren sitelerin sayısı çoktur. Ancak bunların bir çoğu güvenilir olmadığı için tanıtıma yer vermedik.Sizde bedava bitcoin kazanmak istiyorsanız az da olsa bana katkı olsun yeter diyorsanız yukarıdaki siteyi kullanabilirsiniz.