TRX Tron coin fiyat tahmini

2017 Yılında boğanın yıldızlarından biri olan Tron’un geçmişte yaptığı hareketi tekrarlayıp tekrarlayamayacağını inceleyeceğiz. Eğer 1 adet Tron fiyat tahmini yaparsak; geçmişine bakarak yakın boğada kolaylıkla 1$, gelecekte ise 10$ gibi rakamların görülebileceğini düşünüyoruz.

TRX Tron coin kimin?

Tron Coin’in lideri Justin Sun‘dır. Bu da TRX Tron coini diğer tüm jetonlardan ayıran en büyük farktır. Justin Sun, gerçekten Kripto Para Dünyasının Messi’si gibidir diyebiliriz. Neredeyse el attığı projelerin tamamı devasa rakamlara ulaşmıştır. Arkasına da büyük bir yatırımcı kitlesini alan Justin Sun sektörün artık güvenilir bir lideridir.

TRX Tron coin fiyat grafiği

Coinborsasi.net olarak hiç bir coinin grafiğine kısa vadeli olarak bakmıyoruz. Daha çok yatırım yaptığınız coinlerin uzun vadeli süreçler içerisinde sizleri nelerin beklediğinden bahsediyoruz.

tron fiyat tahmini
Tron fiyat tahmini

Trx coin haftalık fiyat grafiğini incelediğimizde aşağıdaki maddeleri sıralayabiliriz.

  • Haziran ayından beri devam eden bir düşen trendin kırılmıştır
  • Düşen trend alt desteğinden sekmiş ve çaktırmadan yükseliyor
  • Bollinger orta bandının artık üzerin atmış ve destek almış.
  • Bollinger bandı daralmış ve hacim düşmüş, yakında sert hareketler bizi bekliyor olabilir
  • Eğer bir Tron boğasına girdiysek, mayıs 2018’den beri devam eden büyük düşen trendin üst direnci 550-650 civarı olabilir. Yani eğer bir Tradersanız bu bölgeyi tek seferde kıramayabilir.

Trx/btc grafiğini inceledik. Şimdi Trx/usdt grafiğini de sizler için incelemeye alalım.

Tron dolar grafiği
Tron dolar grafiği

Dolar grafiğinde ikili dip’in olduğu çok bariz belli oluyor. Hem Btc hem de Usdt grafiklerinde formasyon olması gerçekten çok iyi. Üstelik iki grafiğinde hedefi 550 650 civarıdır. Yani çok uzak olmayan zamanlarda 3x 4x gibi rakamlar yapması gerekmektedir. Zaten eğer 550 650’ler kırılarsa çok farklı dünyalara gidebiliriz 🙂

TRX Tron coin geleceği nedir?

Yazımızın başında dediğimiz gibi yakın boğada 1$ uzun vadede 10$ gibi rakamların mümkün olduğu görünüyor. Zaten Tron coinin diğer altcoinler ile grafiğini kıyasladığınızda ne kadar az düştüğünü görebilirsiniz. Bu da onun ne kadar üst sınıf bir altcoin olduğunu kanıtlamaktadır. Tron coinin az düşmesi insanların bu coine olan güvenini de ifade etmektedir.