Selcoin Kimdir?

Türkiye Kripto Para sektöründe, en büyük kitleye hitap eden fenomendir. Aslında Selcoin Twitter‘da büyük bir takipçiye sahipken, günümüzde youtube kanalı da açarak daha geniş bir topluluğa ulaşmayı hedefliyor.Bu arada soranlar için yazıyorum, bildiğimiz kadarıyla Selcoin Telegram hesabı veya grubu bulunmamaktadır.

Selcoin, geçmişte standart borsa ve dövizleri takip ederken bir anda Kripto paralar ile tanışmış ve hayatının büyük bir parçası haline getirmiştir. Zaman zaman halen daha borsa, dolar ve euro grafikleri paylaşmaktadır.

Selcoin Kimdir?
Selcoin Kimdir?

Selcoin yatırım tavsiyesi verir mi?
Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi vermeden, sadece kendi düşüncelerini paylaşır.

Selcoin, her zaman Bitcoin’in yükselişini savunmuş ve Bitcoin’e ülkemizde büyük destek olmuştur. Hatta özellikle, BTC’nin 3000$’a gittiği sıralarda bütün yatırım danışmanları 2000’li rakamlar görüleceğini söylerken Selcoin, buradan dönüş yapabileceğini bilerek adeta farkını ortaya koymuştur.

Altın Kapının Anahtarı Bitcoin

Kripto Para Dünyası’na eğer yeni giriş yaptıysanız, mutlaka alıp okumanız gereken eşsiz bir kaynaktır.İnternette selcoin kitap pdf gibi çok sayıda aramalar yapıldığını tespit ettik. Lütfen emeğe saygı göstererek, parasını ödeyip satın alalım. Yazının en altında satın alabileceğiniz linki bulabilirsiniz.

Altın kapının anahtarı bitcoin; geleneksel düşüncelerin geçmişte güzel işler yaptığını, ancak artık yaşlandığını ve yerini yenilikçi düşünce tarzının alması gerektiğini savunmaktadır. Çağın yeniliklerini ilk keşfeden ve uygulayanların çok başarılı olacağı düşünülmektedir. Hatta zaman zaman attığı tweet’lerde de, kripto para almanın 70’li 80’li yıllarda parsel parsel uygun fiyata alınan arsalara benzediğini dile getirmiştir.

Neden Altın Kapının Anahtarı Bitcoin de Altcoin ya da kripto değil?
Selcoin; takip ettiğimiz kadarıyla her zaman Bitcoin’i ön planda tutmaktadır. Diğer kripto paraları, sadece Bitcoin miktarını artırma amacıyla kullanılması taraftarıdır. Zaten kendisi de attığı tweetlerde zaman zaman trade amacıyla, bazı Kripto paraları aldığını söylüyor.

Selcoin Twitter: https://twitter.com/Selcoin
Selcoin Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCDmr51JwXxErCrTALTGokpQ
Selcoin Kitap
: https://www.binbircesit.com/altin-kapinin-anahtari-bitcoin-selcoin-40525