Qtum coin geleceği nedir?

Ülkemizde çok fazla popüler olmayan Qtum coini mercek altına alıyoruz. Qtum coin fiyat tahmini ve Qtum coin geleceği nedir, uzman bilir kişilerden aldığımız bilgilere göre kısa kısa bahsedeceğiz. Projesi nedir, özellikleri nelerdir, boğada qtum neler yapabilir ve boğa koşusunda nereleri görebilir basit mantıkla bir de fiyat tahmini gerçekleştireceğiz.

QTUM nedir?
Kısaca ekonomiyi Blockhain teknolojisinin içerisine entegre eden platformdur.

Qtum çalışma mantığı nasıldır?
Muhasebe, şirket yönetimi, risk analizi, finans ve pazarlama gibi bir çok alanın işlemlerini blockchain teknolojisi üzerinde gerçekleştirirler. Aslında kısaca bir şirketin gün içerisinde gerçekleşen tüm organizasasyonları QTUM ile yapılmaktadır. Bu da qtum coin geleceğinin çok önemli bir parçasıdır.

Ceo’su yaptığı açıklamada çok şeffaf bir yönetim tarzını tercih ettiğini söylemişti. Disiplinli bir şekilde, ekonomik anlamda qtum coin ekibi raporlarını düzenli olarak insanlarla paylaşıyorlar

Qtum coin nereden satın alınabilir?
Binance, Bitfinex, Huobi ve bir çok borsadan qtum coin satın alabilirsiniz.

QTUM fiyat tahmini
QTUM fiyat tahmini

QTUM Coin Yorum

  • Qtum coin çok fazla büyük borsada bulunuyor. Olası bir boğa senaryosunda çok fazla talep görecektir.Tabii bitcoin fiyatı da bu süreçte etkili olacaktır. Bu nedenle bitcoin fiyat tahmini yaptığımız yazımıza da bir göz gezdirmelisiniz.
  • Sürekli Blockchain teknolojisi ile neler yapılabilir bunun üzerine yoğunlaşmaktadırlar. Ara ara çeşitli ipuçları da sunan QTUM, smart kontratlar aracılığı ile haber ve hava durumu gibi bir çok konuda katkı sağlamaktadır. Bu da aktif kullanılan, çalışan bir proje olduğunu gösterir.
  • Biliyorsunuz ki; sektörde kripto ve devletler arasında sürekli problemler yaşanmaktaır. Qtum, yasal düzenlemeler ve devlet arasında yaptığı araştırmalar sayesinde bu konu ile ilgili sürekli çalışmalar yapmaktadır. Aslında bu şekilde tüm kripto paraları temsilen yer aldığını söyleyebiliriz.
  • Finans ile ilgilenen bir çok firmanın birleşimi ile kurulmuştur. Ne kadar merkeziyetsiz uygulamalar gibi görünse de hangi şirketlerin olduğu bilinmektedir.
ÖNEMLİ!  Chainlink Nedir?

QTUM Coin Fiyat Tahmini

Sıra geldi en çok merak edilen konuya. Qtum acaba ne kadar olur? Nereler kadar yükselir? Bir çoğumuz projelerin ne işe yaradığı ile ilgilenmek yerine nerelere kadar yükselebileceğini araştırıyoruz.

Bir Qtum coin fiyat tahmini yapacak olursak, eski zirvesi olan 80 dolar civarlarını aşması halinde 150-200 dolar civarlarını görebilir.

Qtum piyasadaki arzı ne kadardır?
Qtum arz incelemesine baktığımızda piyasaya neredeyse tokenlerin tamamı sürülmüş görünüyor. MAX arz olarak 107.822.406 QTUM üretilecektir.

Qtum coin dışında ethereum ile de ilgileniyorsanız mutlaka ethereum fiyat tahmini hakkında verdiğimiz bilgileri incelemelisiniz. Çünkü bir çok uzman boğanın gelişini ethereum işaret fişeğinin belirleyeceğini düşünüyor.