Binance NPXS Coin nedir?

2017 yılında boğayı gördükten sonra kripto paralara ola ilgi müthiş derecede artışa geçti.Peki BTC alabilmek için banka hesabı olmayan veya yeteri kadar bilgi sahibi olmayan insanlar nasıl BTC veya Altcoin alabilir veya ödemelerini nasıl bu yolla gerçekleştirebilir ?
Bu sorunun cevabı tabii ki de PUNDİ X

Npxs pundi x coin
Npxs pundi x coin

Pundi x Npxs coin projesi nedir?

Pundi x geliştirmiş olduğu pos cihazı sayesinde insanlara x card ile BTC ve bazı altcoinleri almalarını sağlayan portatif bir pos cihazıdır. Özellikle krizle cebelleşen ülkelerde Bitcoin borsalarına ulaşmaktaki zorluklar ve fiyat pahalılıkları ekibin faydalanmak istediği bir şey ki Kraki marketler Zinciri(Venezuela) ile yakın zamanda bir anlaşma da imzaladılar

Pundi x coin ayrıca dünyadaki ilk blockchain tabanlı telefonunu çıkarmaya hazırlanıyor ve bu telefon ile ilgili bir platform coini çıkartıp npxs’leri çevirme imkanı da vermişti. Hali hazırda isteyen kişiler npxs stake edip FX kazabilme imkanına da sahipsiniz.

(Teknosa’nın Pundinin telefonunu(BOB) tanıtan videosu)


Öncelikle Pundi çalışan ekibiyle birlikte Xwallet mobil cüzdanı sayesinde istediğiniz anda BTC ve diğer ekli coinler ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize hediye olarak Telegram messenger uygulaması üzerinden hediye coin göderme imkanına sahipsiniz.

Pundi x fiyat tahmini zengin eder mi?

Fiyatının uzun süre baskılanması ve ATH yaptığı dönemde 200 satoshi seviyelerinin üstünü gören coin, bugünlerde 2 satoshi’ye düştü. Yani eski gördüğü zirveyi görmesi halinde bile 100x gibi bir rakam kazandırabilir. Peki ya bu düşüş neden gerçekleşti ? Pundi Scam mi ? ileride bizleri neler bekliyor?

NPXS Pundi x neden düşüyor?

Tüm bu gelişmelere rağmen fiyatın ATH seviyesinden bu seviyelere düşmesinin temel sebepleri ; çok fazla airdrop yapması , yol haritasındaki gecikmeleri ve coin burn’de beklenilen seviyenin çok çok altında kalması olarak sıralanabilir. Bu şekilde ilerlemesi de NPXS coin yatırımcılarının gözünün de giderek güvenini kaybetmeye başlamıştır.