Neo Coin Fiyat Tahmini

Çin’in en değer verilen coinlerinden biri, NEO’yu inceleyeceğiz. Genel hatları ile herkesin anlayacağı bir dil ile Neo Coin Fiyat Tahmini ve Uzmanların Neo Coin Yorumlarını paylaşacağız.

Neo’nun Çin’deki değeri o kadar fazladır ki, Çin Ethereum’u olarak anılmaktadır. Bunun tabii iki büyük sebebi bulunmaktadır. Birincisi yapısal olarak Ethereum’a benzerliğidir. İkincisi de sürekli kendilerine Ethereum’u rakip olarak görmeleridir. Ayrıca Çin’in ilk dijital kriptosu olduğunu da söyleyebiliriz.

neo coin fiyat tahmini
neo coin fiyat tahmini

Neo Ne Demek?

Blockchain altyapısına benzer bir platformdur. Aynı zamanda Ethereum gibi akıllı sözleşmelere de yer verilmektedir. Bu yüzden her zaman Ethereum’a olan benzerliği ile ön plana çıkar ve onunla mukayese edilir. Bu arada Ethereum alt yapısına da ilgi duyuyorsanuz ethereum fiyat tahmini ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Neo Coin Özellikleri

  • Piyasada dolaşan bir çok kripto parada olmayan bir özellik olan bölünemezlik kuralı bulunmaktadır. Yani alabileceğiniz en düşük miktar 1’dir. Küsüratlı Neo alamazsınız
  • Neo alt yapısında bulunan en büyük coinlerden biri GAS’tır.
  • Genelde bir çok coin tek bir programlama dili ile yazılırken Neo, akıllı sözleşmelerde birden fazla programlama dili kullanımına izin veriyor.

Neo Coin Yorumları

  • Çin’de oldukça fazla değer verildiği için uzun vadeli yatırım için uygundur. Eğer Çin, bu piyasada yer alacaksa mutlaka Neo’nun değeri çok büyük olacaktır.
  • Geçmişini incelediğimizde 0.11 dolar’dan 150 dolar’a devasa bir yükseliş gerçekleştirdiği gözümüze çarpıyor. Şu an ise yaklaşık olarak 1 Neo 8-10$ civarı hareket ediyor. Eğer uzun vadeli bir yatırım düşünüyorsanız bu seviyeden alınabilir. Bir Neo Fiyat Tahmini yapacak olursak 300-400$ seviyelerini boğa ile birlikte görebileceğini düşünüyoruz
  • Bitcoin neden değerlidir? Diğerlerinden hiç bir fark olmamasına rağmen sadece ilk piyasaya çıkan coin olması onu değerli kılmaktadır. Neo ise, Kripto Paraların Dünya’da en önemli yerde olduğu Çin’de bir ilktir.Devamını anlatmama gerek yok sanırım 🙂
  • Neo piyasa dolaşım miktarı ne kadardır? Bu noktada da Ethereum’dan ayrılıyor. Ethereum’un dolaşımı sınırsız olarak artırılabilirken Neo, gelecekte 100.000.000 adet ile sınırlı kalacaktır. Şu anda güncel olarak yaklaşık 70.000.000 civaru dolaşımı mevcuttur.
  • İlgi duyan kurumsal bir yatırımcı kitlesi bulunmaktadır. Bu bir coin projesinden daha da önemlidir.
  • Neo Coin twitter‘da yapılan yorumlar da oldukça güzel görünüyor.

Neo ile ilgili vereceğimiz bilgiler bu kadardı. Bu arada https://coinborsasi.net/bitcoin-tahmini/ yazımızı da incelemenizi öneririz. 2020 yılında gerçekleşecek Bitcoin yükselişi hakkında bilgiler verilmektedir. Ayrıca detaylı bitcoin fiyat tahmini de yapılmaktadır.