Lto network yorum

Zübeyir KILIÇARSLAN :
Hocam Merhaba,
Bugün Binance borsasına yeni giren Lto network hakkında biraz bilgilendirme yapabilir misiniz? Almayı düşünüyordum tam işleme açıldığında fiyatı birden fırlayınca alma fırsatım olmadı. Sizce lto network geleceği nedir? Fiyat olarak nerelere çıkabilir bilgi verebilir misiniz?

Merhaba Zübeyir KILIÇARSLAN ;
Son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla özellikle Binance Borsasına yeni girip işlem gören coinler çok güzel yükseldi. Hatta incelediğimde ne destek ne de direnç bölgelerinin çalıştığını fark ettim. Yeni bir grafik çizildiğinden dolayı borsada istedikleri gibi fiyatı götürebiliyorlar.Şimdi sırasıyla Lto ile ilgili genel bir değerlendirme yapacağım.

Lto network projesi ve geleceği

Lto Network, standart yasal yollarla yapılan bazı işlemleri kendi ağı üzerinden gerçekleştirmeyi hedef ediniyor. Şu anda da çalıştığı bir çok firma bulunmaktadır. Halen daha teknoloji ilerlemesine rağmen bir çok firma resmi işlerini kağıtlar kullanarak hallediyor. Lto bu kağıt sistemini tamamen dijital ortama aktarmak istiyor. Yapılan bu işmeler de herkese açık bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Lto network altyapı olarak ne kullanıyor?
LTO blok zincir teknolojisinde farklı bir sistem kullanıyor. Üretmiş olduğu tokenler; kendi alt yapısı , ethereum alt yapısı ve binance dex alt yapısında çalışacak şekilde tasarlanmış ve hepsinde sorunsuz bir biçimde çalışmaktadır.

Lto network fiyat tahmini

Şimdi de sırasıyla LTO coinin market hacmi, token miktarı ve ileride görebileceği fiyatlar hakkında tahminlerde bulunacağız. Artık altcoin boğasının da yaklaşması ile birlikte insanlar her coinin ne kadar yükselebileceğini çok merak ediyor.

LTO Network coinmarketcap verilerine göre aşağıdaki rakamlar görünmektedir.
Piyasada dolaşımda olan token miktarı : 206.615.010
Toplam üretilecek olan token miktarı : 453.398.987

Rakamlara bakacak olursak piyasaya daha sürülmeyi bekleyen token görünmektedir. Ancak fiyat ve market hacmi kıyaslaması yaparsak çok büyük market hacmine sahip olmadığı için olası bir yükselişte güzel fiyatlama yapabilir.

Lto dolar bazlı ne kadar yükselebilir?
Dip dönüş bölgesi olarak 0.02$ olarak görünen LTO Network’un olası bir yükseliş senaryosunda piyasadaki market hacminin düşüklüğünü de hesaba katarak 10$ gibi bir rakamın kolaylıkla görüleceğini düşünüyorum.