Lark Davis’ten Altcoin Tavsiyeleri

Kripto para borsasında birçok farklı analiz uzmanı bulunmaktadır. Bu uzmanlar özellikle twitter üzerinden paylaşımlarını gerçekleştiriyor. Bunlardan bir tanesi de oldukça yüksek sayıda takipçi sayısına sahip olan ve yaptığı analizlerle ön plana çıkan Lark Davis. Davis önümüzdeki eylül ayı içerisinde coinlerden beklediklerini twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşımlar takipçilerini de heyecanlandırdı ve şimdiden eylül ayındaki gelişmeleri beklemeye başladılar. İşte Lark Davis’in önerdiği altcoinler.
Öncelikle Wilder World’a dikkat çekiyor. Wilder World’un bir NFT projesi olduğunu söylemek gerekir. Sanatçılar ve koleksiyoncular için oldukça önemli bir NFT projesi. Şu an için değeri 2.66 TL olan Wilder World için Lark Davis yakında 20x’lik bir pompa deneyimi yaşamasını bekliyor ve bu konuda da oldukça iddialı. EpiK Protocol (EPIK) Lark Davis’in bir diğer güvendiği altcoin. Merkezi olmayan özerk organizasyon ve tokenli ekonomi modeli aracılığıyla ön plana çıkan EPIK için oldukça iddialı. Ortaklarıyla ön plana çıkan EPIK’in üçlü oyunlarla çalışması, NFT tarzını pazara getirme konusuyla ön plana çıkıyor. Bu sebeple de altcoin’in kısa bir süre içinde ciddi bir artış yaşaması Lark Davis tarafından da beklenen bir durum.
Lark Davis’in bir diğer önerisi de Elrond (EGLD) oluyor. Davis’in belki de en çok güvendiği coinlerden bir tanesi de bu ve kısa süre içinde 10 kat değer kazanmasını beklediğini ifade ediyor. Token satışlarına ve süper havalı ilk NFT tekliflerine sahip olmanızı sağlayacak bir launchpad olması itibariyle Lark Davis’in beklentisi yüksek. Covalent (CQT) Lark Davis’in dördüncü önerisi oluyor. Covalent, tüm Blockchain ağlarındaki varlıklara şeffalık sağlaması ve görünürlük getirmesini sağlayan bir birleşik bir API tedarikçisi. Lark Davis de bu konularda yapmış olduğu analizer sonucunda Covalent’in başarısını sürdürmesi durumunda değerini 40 katına çıkarmasını bekliyor.
Lark Davis’in son önerisi de Moonbeam (GLMR) oluyor. Polkadot ve Ethereum’un tam ortasında kendisi buluan Moonbeam yeni bir Polkadot akıllı sözleşme platformu ve Davis’e göre bu platform başarılı olacak. Bu sayede de artış ciddi bir şekilde yaşanacak.

ÖNEMLİ!  Pentoshi'den Dogecoin ve Cardona Tahmini