Koin Bülteni

Yine bir web sitesi/fenomen incelemesinden merhaba arkadaşlar. Bugün bizimde gelecekte olmak istediğimiz seviyede bulunan Koin Bülteni isimli web sitesinin incelemesini gerçekleştireceğiz ve aynı zamanda kendimizde eksik bulunan yönleri irdeleyeceğiz.

Coinborsasi.net’in Koin Bülteni isimli web sitesinden farkı nedir?
Onlar biraz daha profesyönel yapısı ve ekibiyle çalışırken biz yalnızca 2-3 kişi ile sektöre, yeni hizmet veren bir platformuz. Bizde günde 1 2 içerik paylaşılırken Koin bülteni sayfalarında sürekli güncel içerikler paylaşımlar yapılmaktadır.

Koin Bülteni
Koin Bülteni

Koin Bülteni web sayfasından neleri takip edebiliriz

  • Güncel Bitcoin ve Altcoin ile ilgili yayınlanan haberleri anında görebilirsiniz.
  • Üst menüde yer alan bölümden; Btc, Eth, Xrp ve LTC gibi sektörün önde gelen coinlerin fiyatlarını takip edebilirsiniz.
  • Kendi uzman analizcilerinin yaptığı grafik incelemelerini takip edebilirsiniz
  • Koinler bölümünden güncel kripto para sıralaması ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Koin Bülteni’ni hangi platformlardan takip edebiliriz?

  • Koin Bülteni Telegram: https://t.me/koinbulteni Telegram paylaşımlarına bu adresten ulaşabilirsiniz. Piyasada güncel herhangi bir değişiklik olduğunda ilk telegram sayfasında paylaşıldığı için anında konu ile ilgili haberdar olabilirsiniz.
  • Koin Bülteni Twitter: https://twitter.com/KoinBulteni Twitter ile ilgili konulara bu adresten ulaşabilirsiniz.
  • Koin Bülteni Whatsapp Grubu: Web sitesi üzerinde whatsapp sohbet grubu adı altında linke tıkladığımızda telegram sayfasına yönlendiriyor. Sanırım zaman içerisinde yoğunluk dolayısıyla whatsapp grubunu kapattılar. Zaten whatsapp gruplarının sınırı 250 kişi civarıdır.
  • Koin Bülteni Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxdUO7KDzCQb1pHISkIrLKA Youtube ile ilgili paylaşımlarına bu adresten ulaşabilirsiniz. Zaten profesyonel bir ekip, hatta bir şirket olduğunu söylemiştik. Youtubeda video formatında uzman kişiler ile; röportajlar, incelemeler, analizler bulunmaktadır

Koin Bülteni Basın Yayın Bilişim Organizasyon A.Ş.

Aslında isminden de anlaşılabileceği gibi sadece bir web sayfası değil koskoca bir şirket haline gelmişler. Kendileri ile direkt iletişime geçmek isterseniz eğer info@koinbulteni.com / +90 (212) 909 9694 mail adresi ve telefonu kullanabilirsiniz.

Editörleri ve uzman ekibinin tamamı alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Gazetecilik , mühendislik , bilgisayar teknolojileri gibi üniversitelerin bölümlerinden mezun olmuş kişiler bulunmaktadır. Kişiler hangi koin alanında uzman ise, o alanda paylaşım yapmaktadır. Bu nedenle içeriklerin kalitesi her zaman üst düzeydedir.