Hot coin (Holo token) analiz ve yorumları

Hot coin 1$ olur mu? Olursa ne zaman olur? Fiyat tahmini? Geleceği nasıldır? gibi merak edilen bazı soruların cevaplarını arayacağız. Projesi hemen hemen her alanda anlatıldığı için biz daha çok fiyat ve diğer konulara bir bakalım.

Ülkemizdeki fenomenlerin başarılı bir şekilde Hot coin‘i tanıtması sonucunda bir anda coin üzerinde yoğun bir ilgi meydana geldi. Aslında bir çok insan projesinden ziyade kazanacağı paralara odaklandığından yatırımlarını gerçekleştirdi. Bu nedenle ilk önce bizi ilgilendiren Hot coin 1$ olur mu? kısmını inceleyeceğiz.

Hot coin
hot coin

Hot coin 1$ olur mu?

1$ olup olmayacağını hesaplayabilmek için ilk önce piyasada dolaşan adet miktarlarını incelemeliyiz. Aşağıda da yer alan adet miktarlarına bakarak gelecekte olabilecek holo coin fiyat hesaplamalarını gerçekleştirelim

Hot coin piyasada dolaşan adet miktarı: Şuanda piyasada Coinmarketcap verilerine göre toplamda 161 milyar adet holo token bulunmaktadır. Ancak tüm coinlerin şuanda dolaşımda olduğu fakat coinmarketcap’ın holo adetlerini güncellemediği konuşulmaktadır.

Hot coin gelecekte olacak toplam adet miktarı: Gelecekte maksimum 177 milyar adet olacaktır.

Holo coin eğer 1$ olursa piyasa değerinin gelecekte 177 milyar dolar olması gerekmektedir. Gelecekte coin piyasalarının market çapı 4 trilyon dolarlara ulaşacağı konuşuluyor. Eğer bu rakamlara ulaşılırsa Holo’nun 1$ olması hiçte zor değil. Geçmiş boğa piyasalarında anlık olarak bir çok sıradan coinin bile beklenmedik rakamlara çıktığı görülmüştür.

Hot coin fiyat tahmini

Holo yakın zamanda 1$ olmasa bile 2020 ve 2021 yıllarında gelmesi beklenen boğa piyasasıyla çok ciddi rakamlara ulaşacaktır. Yani 1$ olmasa bile 0.1$ gibi rakamlar kolaylıkla görülebilir.

Hot coinin aslında projesinden ziyade yükselmesinin en büyük sebebi insanların onu sahiplenmesidir. Borsalara atılmayan, cüzdanlarda tutulan çok sayıda holo token satış baskısını azalmıştır. Adet miktarı Holo’ya yakın olan herhangi bir coine baktığınızda aradaki farkı kendiniz de görebilirsiniz.

Hot coin nasıl alınır?

Geçmişte sadece yabancı borsalardan hot coin almak mümkünken günümüzde hemen hemen her Türk Coin borsasından kolaylıkla alabiliriz. Bunun için Paribu ve Btctürk gibi bilinen Türk borsalarını tercih edebilirsiniz. Bu borsalara Türk Lirası havale ederek TL cinsinden direkt alım gerçekleştirebilirsiniz.

Hot coin neden 1$ olmalı? Diğerlerinden farkı nedir?

Birazda fiyatından ziyade projesinden bahsedelim. Neden 1$ olabileceğini tartışalım.

Holo diğer tüm coinlerden farklıdır. Çünkü herhangi bir coine rakip değil direkt Blockchain teknolojisine rakiptir. Holochain isimli alt yapısında çalışarak daha az enerji sarf ederek üzerinde çok daha büyük uygulamalar çalıştırabilmektedir. Örneğin: Blockchain üzerinde sadece para transferi yapılırken Holochain üzerinde bir oyun yada bir web sitesi barındırılabilir. Kısaca aslında merkeziyetsiz internet tanımlamasını yapabiliriz.