Holoport nedir ne işe yarar

Hot Coin Ceo’su Arthur Brock’un son yaptığı açıklama yatırımcılarını heyecanlandırdı. Arthur Brock sürekli ertelenen Holoport dağıtımlarının çok yakın zamanda gerçekleşeceğini Youtube hesaplarından yatırımcılarına duyurdu. Bu yazımızda da holoport ile ilgili merak edilen soruları cevaplandıracağız.

Holoport nedir ne işe yarar?

Holo projesinin çalışacağı Holochain ağında server görevini üstlenecektir. Kısaca tanımı bu şekildedir. Şimdi de soru cevap şeklinde Holoportlar’ın durumunu inceleyelim.

Holoport çalıştırmamız bize ne gibi bir fayda sağlayacak?

Evinizde çalıştıracağınız Holoport’lar sayesinde sizlere holofuel adında ödüller verilecek.

Holofuel nedir?

Proje aktif hale geldiğinde borsalarda listelenen coinlerinizi kilitleyip holochain alt yapısında onun yerine kullanacağınız jetondur.

Holoport olmadan holofuel kazanabilir miyim?

Tabii ki. Proje tamamlandığında herhangi bir bilgisayara gerekli programları yükleyerek, holoport gibi kullanabilirsiniz.

Peki madem evimizdeki bilgisayarı holoport gibi kullanabiliyoruz neden para ile satın alalım ki?

Kripto para yatırımcılarının arasında çok sayıda, yeterli teknik bilgiye sahip olmayan insanlar da bulunmaktadır. Bazı insanların da bu gibi konulara ayıracak vakti yoktur. Bu nedenden dolayı aslında üretilmiştir. Çünkü yazılımı içerisine yüklenmiş kullanıma hazır donanımdır. Yani bu sayede internetten aldığınız Holoport’u fişe taktığınız anda kullanıma hazır hale gelecektir.

Holoport cihazları, ergonomik yapısı sayesinde bilgisayarlar gibi büyük yerler kaplamaz ve elektrik tüketimi de evde kullandığımız bilgisayarlara göre daha azdır. Bu nedenden dolayı da bu cihazlar tercih edilebilir.

Holoport ne zaman dağıtılacak?

Arthur Brock’un youtube kanalına attığı videoda cihazların yazılımlarının bittiğini ve 2020 yılına girmeden dağıtımlarının gerçekleşeceğini söylüyor. Yani çok yakında gemilere yüklendiğini videolarda görebiliriz 🙂

Holoport ne zaman açılır?

Siz teslim aldığınızda muhtemelen holochain alt yapısı aktif hale gelmiş olacaktır. Siz fişi taktığınız andan itibaren açıp kullanabilirsiniz.

Holoport nereden satın alabilirim?

Bu cihazları en güvenli alabileceğiniz adres holo.host’tur. Başka adreslerden vereceğiniz siparişler sonucunda dolandırılma ihtimaliniz yüksektir.

Holoport fiyatı nedir?

3 çeşidi bulunmaktadır. Muhtemelen alacağınız makineye göre kazanacağınız holofuel miktarlarınızda değişiklikler olacaktır. Holoport güncel fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Holoport fiyat
Holoport fiyat
  1. Holoport 499$
  2. Holoport+ 1099$
  3. Holoport Nano 119$