Holochain Fiyat – Holochain Nedir

Holoport nedir, Holo token nedir ve hatta Holochain’in bile ne olduğunu daha önceki yazılarımızda detaylı bir şekilde anlatmıştık. Bunları Holo Haber kategorisinden inceleyebilirsiniz. Şimdi de grafik ile fiyat analizi yapacağız.

Yine de Holochain nedir? Çok kısa bir şekilde hemen tanımını yapalım.
Projenin kurulu olacağı ve serverlerda yer alacağı yazılıma holochain denmektedir. Kısaca Blockchain’in çok çok gelişmiş halidir, diyebiliriz.

Hot Holochain Grafik

Holo grafiğini incelediğimizde hemen diğer altcoinlerin neredeyse tamamından daha az düştüğü gözümüze çarpıyor. Hatta Kripto piyasasında yer alan bir çok coin yeni dipler ararken Holo; Binance girdiği ilk zamanlardan itibaren, düştüğü seviyenin altına hiç inmedi. Bu da aslında; Xrp, Eth, Xlm gibi büyük coinlere benzer, sağlam bir yatırımcı kitlesinin olduğunu göstermektedir.

Haftalık Grafiği incelediğimizde aşağıdaki veriler gözümüze çarpmaktadır:
Bollinger bandı: Hot coin bollinger bandının daraldığını ve orta çizginin üzerine destek yaptığını görüyoruz. Yakın zamanda bollinger bandı ağzını açmak isteyecektir.
Düşen Trend çizgisi: Düşen trendi kırdığı ve hatta üzerinde kapanışlar yaptığı da bariz belli görünüyor. Ancak zaman içerisinde duruma göre düşen trend çizgisini test etmek isteyebilir.
Hacim profili: Hacim profilinde düşüş görünüyor. Bu da bollinger bandı ağzının açılması ile birlikte artış gösterecektir.
ATL Dip seviyesi: Dip seviyesine ulaşıp, kıramadığı ve bu bölümü destek edindiği de görülmektedir.

Holo Grafik
Holo Grafik

Holo Yorum

  • Grafiğini ve yatırımcısı kitlesini incelediğimizde ATL seviyesinin 7 sats altı olmayacağını düşünüyoruz.
  • Uzun vadeli bir Holochain Fiyat Tahmini yapacak olursak; yatırımcılarında beklentileri ile birlikte, 0.7$ – 0.9$ seviyeleri görülebilir. Hemen neden 1 Dolar değil de bu şekilde yazdığımızı izah izah ediyruz. Herkesin fiyat olarak beklentisi 1 Dolar yönünde olduğu için, bu rakamlara yaklaşıldığında yatırımcıların büyük bir bölümü satış emirlerini vermeye başlayacaktır. Bu nedenle 1$ görmeden 0.8 veya 0.9 seviyelerinden dönüş gerçekleşebilir.
  • BTC olarak direnç seviyelerini incelediğimizde; 15-20-26 ve 45 sats civarlarının çok önemli olduğu görülmektedir. Özellikle 45 satoshi seviyeleri aşıldığında yeni bir fomo ile hiç beklenmeyen rakamlara bir anda ulaşılabilir. Fibonacci destek ve direnç seviyelerini çizdiğimizde, ATH ilk durağının 70 satoshi seviyeleri olacağı görülmektedir. Eğer bu seviye de aşılır ve fomo devam ederse 300-500 satoshi gibi rakamlara da gitmek mümkün olacaktır. Geçmişte bir çok coinde bunu yaşadık. Holo neden 300 sats olmasın?
  • Hiç bir coinde olmayan, çılgın bir yatırımcı kitlesi bulunmaktadır. Bu nedenle fiyat yükselmeye başladığı anda kimse satmayacak ve aniden çok büyük rakamlara kolayca ulaşabilecektir.
  • Holochain için en büyük dönüm noktası Holoport‘lardır. Holoportlar dağıtıma başladığı ve insanların eline ulaştığı anda fiyat kademeli bir şekilde yükselecektir. Holoportlar çalışmasa dahi, bir çok yatırımcının çok bağlı olduğunu ve coinlerini satmayacağını düşünüyoruz.

Coinmarketcap Türk lirası paritesini incelediğimizde şu anda fiyat olarak , 1 holo 0,005 TL civarlarına tekabül etmektedir. Bu arada ekstradan sepetinizde Ethereum var ise, mutlaka Ethereum Fiyat Tahmini ile ilgili yazdığımız makaleyi incelemelisiniz.Ethereum ile ilgili yazımızda neden düştüğünden ve neden çıkacağından detaylı bir şekilde grafiklerle bahsetik.