Eos coin nedir

Eos coin, coinmarketcap ve coingecko gibi siteleri incelediğimizde neredeyse her zaman ilk 10 hacim sıralamasında bulunuyor. Bu da sektör için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Peki bu EOS Coin nedir

Aslında bir çok projeye benzer olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kendileri diğerlerinden farklı olarak bunu hayata geçirip çalışmasını sağlamışlar. Ethereum’a benzeyen bir çalışma stili bulunan EOS, merkezsiz uygulamaların çalışması için bir alt yapı oluşturuyor. Üzerinde çeşitli kimlik doğrulamaları , iletişim ve hesaplar barındırılabiliyor. Üstelik yüksek gelişmiş teknolojisi sayesinde bunu çok daha hızlı bir şekilde başarıyor.

EOS Coin Yorum

Aslında ülkemizde yer alan bir çok kripto para yatırımcısı, teknolojisinden ziyade para kazanmasına odaklanmaktadır. Bu nedenle bize en çok sorular sorular; Eos coin kaç tl olur? , boğada iş yapar mı, eos coin yorumları nedir?, uzun süre tutulur mu gibi. Sırasıyla bunların hepsini cevaplandıracağız.

Eos coin piyasada dolaşan token miktarı :
Şu anda yaklaşık 946.829.473 EOS piyasada alınıp satılıyor. Maksimum ulaşacağı rakam ise, coinmarketcap verilerine göre 1.043.529.484 adet. Oranlamaya bakarsak eğer üretilmesi gereken miktarın çok az kaldığını görüyoruz. Bu da gelecek açısından olumlu gibi görünüyor.

Eos Hata yapmamalıdır :
Geçmişte hatırlayanlar var mıdır? Bir süre sisteminde bir açık olmuştu ve fiyatlar ciddi derecede düşüş yaşamıştı. Eğer bu tekrarlanırsa Eos coin açısından geri dönülmez bir yolun başlangıcı olabilir. Aynı hata kesinlikle tekrarlamamalıdır.

Eos coin fiyat tahmini

Aslında normalde sadece eos coin yorum yapacaktım. Ancak haftalık grafiği açtığımda EOS’un ikili dip tarzında bir yapıda olduğunu fark ettim. 2 Dolar civarlarının destek olarak güzel çalıştığı görülüyor. Sadece buna bakarak sistemin çalışması halinde 15$-16$ seviyelerine kolaylıkla gelebileceğini görebiliriz.

EOS Coin yorum
EOS Coin yorum

Bollinger Bandı : Bollinger Bandı’nın daraldığını ve bir yöne doğru çok uzak olmayan zamanlarda patlayacağını görebiliriz. Zaten 2 dolar seviyelerinden destek aldığını da ekleyecek olursak, büyük ihtimal göreceği son dip seviyelerinin buralar olduğunu söyleyebiliriz.

Eos’un mazisi çok eski değil bu nedenle çok ciddi seviyelere çıkabilir. Henüz bir boğa gördüğünü söylemek ne denli doğru olur bilinmez. Ancak 10x 20x seviyelerini gördüğü anda elinde eos coin bulunduran yatırımcılar yok.