Doge Milyoneri’nden Tahminler

33 yaşındaki Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto bilindiği üzere 2021 yılında tüm birikimini Dogecoin’e yatırmıştı. Bu yaptığı başta çılgınlık olarak gözükse de Doge’un yıl içerisinde değerini neredeyse 10 katına katlamasıyla birlikte Contessoto Doge milyoneri olarak anılıyor. Contessoto bununla birlikte bu yatırımında Elon Musk’ın öneminin çok ayrı olduğunu dile getiriyor. Elon Musk’ın yapmış olduğu tavsiyeler ile Dogecoin’in yükseleceği konusunda inanışın arttığını ve bu sebeple de tüm yatırımını bu altcoin’e yatırdığını söyleyen Glauber Constessoto bunun tesadüfi bir başarı olarak görüldüğünü bildiğini ve kabul ettiğini de söylüyor. Fakat Doge milyoneri buradan parayı alıp bu sektörden ayrılmaya niyetli de gözükmüyor.

Glauber Contessoto attığı son twitlerde de bu kez özellikle ADA’yı ön plana çıkarıyor. ADA’nın yakın dönemde çok büyük bir yükseliş yaşayacağına inandığını ifade ediyor. Bu konuda bilindiği üzere Glauber Contessoto tek başına değil. Contessoto’nun yanı sıra birçok yorumu tutan analiz de kişilerin mutlaka ADA’ya yönelmesi gerektiğini ifade ediyorlar. ADA’nın yıl sonuna kadar 20 dolar seviyesini göreceğini düşünen birçok kişi var. Bu düşüncelere katılan Doge milyoneri de bu sebeple ADA dip yaptığı vakit çok büyük bir ADA yatımı yapacağını söylüyor. Bu yatırımla birlikte iyi bir kar elde edeceğini de umuyor. Glauber Contessoto bunun yanı sıra 5 yıl içinde Dogecoin’in en büyük kripto para olacağını da ifade etmişti.

Glauber Contessoto’nun tahminleri bununla da kısıtlı değil. Aynı zamanda gelecek üzerinde de tahminler yapıyor. 5 yıl içerisinde Dogecoin’in birinci sırayı alacağını söyledikten sonra Dogecoin’i sırasıyla Ethereum, Bitcoin, Cardano ve XRP’nin takip edeceğini düşünüyor. Yani şu anda rakipsiz olarak gözüken Bitcoin, Glauber Contessoto’ya göre 5 sene içerisinde üçüncü sıraya gerileyecek. Tabii ki böyle düşünen tek o değil. Birçok analize göre de önümüzdeki 5 sene içinde Ethereum Bitcoin’i geçecek ve bu süreç birçok kişiye göre şimdiden başladı. Fakat Doge milyoneri bunu söylemekle birlikte Dogecoin’i de 1.sıraya koydu ve böyle düşünen kişi sayısı çok da fazla değil.