Bolt Coin Nedir?

Bolt, Ziliqa(Zil) isimli coinin alt yapısının üzerine kurulmuş bir sosyal meyda, içerik platformudur.

Bolt ne amaçla kullanılabilir?
Bolt+ adı verilen bir uygulama sayesinde canlı yayınlar ve videolar izleyebiliyorsunuz. Hatta uygulama üzerinde oyunlar dahi oynanabiliyor.

Bolt+ iyi hoşta, coin olmadan da bu yapılamaz mıydı?
İşte tam bu anda Bolt coin kullanımı devreye giriyor. Uygulama içerisinde kullanacağınız bir çok şeyi tokenleri kullanarak satın alıyorsunuz. Ayrıca uygulamanın gelişmesine katkı sağlayanlara ödül olarak Bolt veriliyor. Siz de uygulamanın gelişimi için; içerik, alt yazı ve ses gibi çalışmalar yaparak jetonlardan kazanabilirsiniz.

Bolt Coin toplam piyasa değeri
Coinmarketcap üzerinden adetlerini incelediğimizde yaklaşık olarak 400 milyon civarında dolaşanı görünen Bolt’un gelecekte 995 milyon olacağı belirtilmiştir. Şuanda toplam piyasa değeri de yaklaşık olarak 4.000.000$ civrındadır.

Bolt coin
Bolt coin

Bolt Burn uygulaması
Ekip, her 3 ayda bir kazandıkları paranın %20’si ile borsalardan Bolt alacağını duyurdu. Borsalardan alınan miktarlar 400.000.000 adete ulaşana kadar bu işleme devam edilecek. Bu şekilde ilerledikleri taktirde yükselmesi garanti olacak gibi görünüyor.

Bolt+ uygulamasını nereden indirebilirim?
Uygulamayı app store ve google play store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu sıradan uygulamalar gibi oldukça basittir. Ayrıca telefonuna herhangi bir uygulama kurmak istemeyenler veya bilgisayardan giriş yapmak isteyenler de  live.bolt.global  adresinden erişim sağlayabilirler.

Bolt Yorum

  • Gelecek açısından aktif kullanılan, kaliteli ekibi olan projeler çok önemli. Bolt’un da onlardan biri olduğunu düşünüyoruz.
  • Kaliteli bir yatırımcı kitlesi ve grubu bulunmaktadır. İnsanlar satmadıkça ve tokenler yakıldıkça fiyat kendiliğinden ivmelenecektir.
  • Marketcap ve token adetlerinin çok düşük olması yükselişini daha da kolaylaştırıyor
  • Günümüzde Bitmax, Kucoin, Bilaxy, Hotbit ve Binance dex gibi bilinen hacimli borsalarda listeleniyor. Ekibin zaman içerisinde hedefi en büyük borsalarda listelenmek.
  • Son olarak Bolt+ uygulaması üzerinden şimdiden 2020 olimpiyatlarının yayın hakkını aldığını duyurdu. Daha şimdiden böyle bir anlaşma yapmaları nasıl çalıştıklarının da göstergesidir.

Bolt Fiyat tahmini

Şuanda 1 adet Bolt 0.0085$ civarlarından satın alınabiliyor. Grafiği incelediğimizde, piyasa değerinin çok düşük olmasından dolayı düzenli bir grafik henüz çizilememiş. Ancak boğa geldiğinde bu tür koinler devasa yükseleyebiliyor. Bizim düşüncemiz Bolt 1$ gibi rakamları kolayca göreceği yönündedir.