Blockstack Token STX Coin Nedir?

Tarihte ilk SEC onaylı bir proje olan Blockstack Token’i inceleyeceğiz. Bu durum Crypto Evreninde bütün dengeleri alt üst edebilir. Hatta sektör ile alakası olmayan insanların bile coinlere bakış açısını değiştirebilir.

Blockstack coin, projesini tanımlamak gerekirse kısaca merkeziyetsiz internet hizmeti sunduğunu söyleyebiliriz. Bir çok kullanıcının kişisel bilgilerini kendi içerisinde depolayabilmektedir. Merkezi olmayan bir yapısı bulunan STX, aynı zamanda açık kaynak kodludur. Üzerinde çeşitli projeler gerçekleştirilebilmektedir.

Blockstack, aktif kullanılan bir projedir. Ayrıca üzerinde çalışmalar yürüten çok sayıda insan bulunmaktadır. Hatta bu insanların geliştirdiği bir çok uygulama şuanda aktif haldedir.

Blockstack projesinin hedefi nedir?
Blockstack projesi kendine; güvenilir , hızlı ve ölçeklenebilir olmayı hedefler. Blockchain teknolojisi ile kıyaslandığında oldukça basit, anlaşılır bir yapıya sahiptir

Blockstack stx coin
Blockstack stx coin

STX Blockstack coin nerede satılır?

Şu anda Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance’da listelenmektedir. Dilerseniz Tokok ve Hoo isimli iki borsadan da satın alabilirsiniz. Ancak gerek hacim, gerekse güvenilirlik açısından Binance Borsasından yapacağınız alım satım işlemi sizler açısından daha hayırlı olacaktır.

ÖNEMLİ!  Yatırımcısına kazandırabilecek coinler

STX Coin Yorum

  • STX Coin’in zaman içerisinde daha fazla borsada listelenebileceğini düşünüyoruz.Az borsada listelenmesi, zamanla çok sayıda borsada listelenip, her listeleme de haber niteliği ile birlikte fiyat yapabileceği anlamına gelmektedir.
  • STX coin grafik açısından henüz olgunlaşmamıştır. Bu nedenle yükseliş dönemi geldiğinde, herhangi bir direnç bölgesi bulunmadığı için şaşırtıcı yükselişler gerçekleştirebilir.
  • İlk sec onaylı coin olması adeta bir devrim niteliğindedir. Hiç bir özelliği olmasa dahi, bir konuda ilk olması her zaman ön plana çıkmasını sağlayacaktır. Sonuçta Bitcoin de zamanında ilk değil miydi? 🙂
  • Piyasada dolaşım miktarı 2.048.913.388 adet olarak görünmektedir. Coinmarketcap’de bütün coinlerin piyasada olduğu yazılmıştır. Eğer bu doğru ise bu konuda da bir çok projenin önüne geçmektedir.

Blocstack STX Coin fiyat tahmini

Fiyat olarak şu anda 1 STX Coin 0.12$ (0.6 TL) civarlarına denk gelmektedir. Gelecekte yaklaşan boğada, adeti ile kıyaslandığında 10$ (60 TL) civarlarında bir rakam kolayca görebileceğini düşünüyoruz. Zaman içeresinde yükselmeye başladığında değeri daha net anlaşılacaktır. Hatta birçok yatırımcı sadece SEC onayı olduğundan güven duyulan bir projeye yatırım yapacaktır.