Bitcoin Sv Yorum

Bir dönem özellikle Bitcoin cash ile ayrılması sonucu çıkan tartışmalar ile gündenmde olan Bitcoin SV hakkında inceleme yapacağız. Bitcoin SV Ceo’su kendisinin, gerçek Bitcoin kurucusu olan Satoshi Nakamoto olduğunu iddaa ettiği için bir çok kişi tarafından, bir dönem alay konusu olmuştu. Vizyon olarak da kendileri satoshi vizyonunu amaç edinmiştir.

Bitcoin SV, bir dönem Binance borsasından delist edildiği sırada çok yatırımcı kaybetmişti. Ancak şu an gözlemlediğimizde hacminin çok yüksek olduğunu görüyoruz. Bu nedenle bir çok kişi tarafından Bitcoin sv incelemesi talep ediliyor. Eğer bu şekilde devam ederse, ilerleyen zaman içerisinde çok büyük fan kitleleri oluşabilir.

Bitcoin SV nedir?

Bitcoin’in çalışma mantığı ile birebir uyuşan bir kripto para birimidir. Tamamen satoshi vizyonunu hayata geçirmeyi hedefleyen projedeki SV açılımı da zaten “satoshi vision” şeklindedir.

Bitcoin Sv çalışma mantığı ve amaçları nelerdir?

  • Güvenlik : Aşılması zor, daha güçlü bir güvenlik sistemi amaç edinirler
  • Ucuz masraf : Satıcı masraflarının daha ucuz hale gelmesi hedeflenir
  • Kullanıcı deneyimi : Maksimum düzeyde kullanıcı deneyimi amaçlanır.
ÖNEMLİ!  Kripto Para Dolandırıcısının Akıl Almaz Hikayesi

Bitcoin SV hangi borsalardan alınabilir?
Günümüzde neredeyse Binance dışında bütün borsalarda bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda burada da listelenirken, Binance Borsası Ceo’su CZ ile çıkan tartışma sonucu BSV delist edilmiştir.

Bitcoin SV güvenilir mi?
Zaman içerisinde bir çok kişinin güvenini kaybeden BSV, kripto para dünyası üzerinde yarattığı güçlü hacim ile insanları tekrar kendine çekmeyi başarmıştır.

Bitcoin Sv gelecek fiyat tahmini

Bitcoin sv hakkında şöyle bir önemli noktaya değinebiliriz. Çok fazla geçmişi bulunmadığından aslında zirvesini kolayca aşabilecektir. Diye düşünürken şu anda dolar grafiğini incelediğimizde kendine ait zirvesini aştığını görüyor. Boğa sezonunun yeni başlamasına rağmen zirvesini aşması bu seviyeden daha bir 10x civarı fiyat yapabileceğinin göstergesi olabilir. Şu an da yaklaşık olarak 350$ civarı bir fiyata sahip olan BSV Coin, 3500$ gibi rakamları kolaylıkla görebilecektir.

Supply miktarlarını incelediğimizde birebir neredeyse Bitcoin kopyası olduğunu söyleyebiliriz. Maksimum üretilecek miktarı coinmarketcap verilerine göre de 21.000.000 adettir.

Bitcoin SV hakkında sizlerin düşünceleri neler? Bu konu hakkında yorumlarınızı aşağıdan belirtebilirsiniz.