Bitcoin dolar fiyatı

Bitcoin ile ilgili çok şey yazıldı çok şey çizildi. Ancak hiç kimse net bir rakam söyleyemiyor. Önümüzdeki yıllarda bitcoin dolar karşısında değer kazanacak mı? Yorumcuların bile kafası öylesine karışmış ki, bir kısmı 2000 dolara gideceğini söylerken bir kısmı 100000 dolar civarına ulaşacağımızı iddaa ediyor. Uzman, profesyonel kişiler bile bu şekilde ilerlerken biz nasıl yatırım yapacağız? Kimi dinleyeceğiz?

Bitcoin dolar yorum

Konu ile ilgili benim yorumumu çok merak etmiyorsunuz. Ancak benim görüşüm şu şekilde inanıyorsan satın almalısın. Çünkü geçmişte hatırlarsanız herkes 3000 dolar altına gidecek dediği anda bir anda yukarı fırlamıştı ve neredeyse Bitcoin dolar paritesinde yatırım danışmanları bile terste kalmıştı.

Eğer kripto para sektöründeyseniz, eminim BTC’nin zaten düşmesini istemiyorsunuzdur. İnanıyorum ki, er yada geç Bitcoin o kutsal boğa koşusuna başlayacak ve inanan, sabırla bekleyenler hedeflediği rakamlara ulaşacaktır.

bitcoin dolar

Bitcoin dolar paritesinde kalanların kazanma ihtimali daha yüksek!!

Biliyorsunuz ki; piyasanın bir çoğu Bitcoin desteklerken, bir kısmının da altcoin hayranlığı devam ediyor. Geçmişten de hatırlarsınız ki BTC, her sert hareket yaptığında Alt’lar duman oluyor. Üstelik tek yönlü de değil. Yukarıda çıksa , aşağı da inse her halükarda Altcoinler deli gibi düşerek bizi zarara sokmayı başarıyor. Bu dönemde işi bilen kişiler hiç bir şekilde alt’lara girmeyek komple Bitcoin ile işlem yaptılar ve yaptıkları zarar minimum seviyelere indirgendi.

ÖNEMLİ!  2020 Bitcoin fiyat tahmini

Olası bir boğa sezonunda biliyorsunuz ki, ilk yürüyüşü BTC gerçekleştirecek ve eski zirvesini geçişinin ardından yavaş yavaş sırasını altlara bırakacaktır. Bu nedenle eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız ilk önce en büyük kripto para olan Bitcoin’e yatırım yapılmalı. Daha sonra grafik ve haberler incelenerek alt’lara giriş sağlanabilir.

Bitcoin dolar grafiği incelendiğinde dibe yakın olduğumuz düşünülüyor!

Yıllara bağlı uzun süreli bitcoin dolar grafiği incelendiğinde, uzmanların büyük bir bölümü dibe çok yakın olduğumuzu ve bu bölgeden yükseleceğimizi düşünüyor. Bir kısmının her ne kadar 2000 dolar gibi bir düşüncesi olsa da, onlar da 5000 6000 dolar bölgesinin bir süre daha kırılmaması halinde yükseleceğini düşünüyor.

Tüm yazılanları bir kenara bırakın eğer uzun vadeli bir yatırımcı iseniz herhangi bir coin alarak beklerim diyorsanız. Hiç kimseye kulak asmadan alış işlemlerinizi gerçekleştirin. Çünkü siz ne kadar iyi bir yatırım olduğunu düşünürseniz düşünün, her zaman sizin düşüncenize ters yorum yapacak birileri olacaktır.

Vallaha benim görüşüm, bu şekildedir. İsteyen istediğini söylemekte özgürdür. Ben BTC’i bırak milletin battı dediği altcoinleri alıyorum.

İnanıyorsan yatırım yap kardeşim