Binance Para Yatırma

Kripto sektörünün günden güne gelişmesi ile birlikte, günümüzde kripto para almak oldukça basit hale geldi. Geçmişte sadece Türk Borsalarına para yatırıp oradan Binance’a aktarım yapmak zorunda kalıyorduk. Fakat günümüzde Binance para yatırma işlemi oldukça basit. 3 adımda kredi kartı ile nasıl para yatırılabileceğini kolayca anlatacağız. İşleme başlamadan önce lütfen kredi kartınızın limiti olduğunu ve yurt dışı alışverişlerine açık olduğundan emin olun. Doğrulama işlemini gerçekleştirdiyseniz, Binance para yatırma işlemine başlayabiliriz.

Binance Kredi Kartı İle Para Yatırma Nasıl Yapılır?

1)Binance para yatırma işlemine başlamak için, ilk önce hesaba giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıda yer alan resimde de işaretlediğimiz gibi WALLET > BUY CRYPTO butonlarına basarak bir sonraki adıma geçiyoruz

kripto satın al
kripto satın al

2) Yatırmak istediğiniz para miktarını I want to spend bölüme yazıp daha sonra para birimini seçiyoruz(Minimum 50$ değerinde para yatırabilirsiniz). Alt bölüme ise hangi kripto para biriminden alım yapılacağını işaretliyoruz. Bizim tavsiyemiz Bitcoin’i seçip satın almanızdır. Zaten binance para yatırma işleminizi gerçekleştirdikten sonra Bitcoin’den herhangi bir kripto paraya kolayca geçirebilirsiniz. Burada bilgileri yazdıktan sonra next butonuna basıyoruz.

Binance para yatırma
Binance para yatırma

3)Bu bölümde 2 seçenekten herhangi birini seçebiliriz hiç fark etmez. Seçim işlemimizi gerçekleştirdikten sonra Buy Btc diyoruz. Açılan sayfada I have read and agreed to the disclaimer kutucuğunu işaretleyip Go payment dediğimizde direk kredi kartı ile ödeme ekranı geliyor. Kredi kartı bilgilerimizi girip Complete purchase butonuna basıyoruz ve binance para yatırma işlemi tamamlanmış oluyor.

binance borsasına kredi kartı ile para yatırma

Binance Hesabına Kredi Kartı İle Para Yatırmanın Avantajları Nelerdir?

  • Yatırdığınız para anında hesabınıza geçer. Hatta alım yapmayı düşündüğünüz bir para hızlı bir şekilde yükseldiğinde bile çabucak alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Günün her saatinde binance para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz
  • Kredi kartı ile herhangi bir alım gerçekleştirdiğinizde ödemesini hesap kesim tarihinden sonra yaparsınız. Bu da yaklaşık olarak 1 ay gibi bir süreye tekabül edebilir.
  • Binance Borsasında Mastercard ve Visa gibi firmalar ile alım yapacağınız işlemlerde telefonunuza şifre geleceği için güvenlik açısından da kendinizi garanti altına almış olacaksınız.

En kolay biçimde kredi kartı yardımı ile binance para yatırma işlemini anlattık. İşlemleri gerçekleştirirken herhangi bir hata alırsanız yorum olarak belirtmeniz halinde anında yardımcı olabiliriz.