Binance BNB Coin Yorum

Binance ‘ın kendi borsasında kullanılmakta olan BNB coin yorumlarını değerlendireceğiz. Bir çok insana bir borsa coini alıp tutmak çok sıcak gelmemektedir. Ancak uzun vadeli grafiği incelendiğinde diğer jetonlardan arasında ne kadar fark olduğu bariz bir şekilde görülmektedir. Bir çok para birimi yeni en düşük seviyelerini yapmışken binance coin yeni yüksek seviyesini de görmüştür.

Binance coin piyasa değeri ve piyasada dolaşan token miktarı :

  • Piyasada dolaşan miktar : 155.536.713 BNB
  • Maksimum olması gereken seviye : 187.536.713 BNB
  • Piyasa değeri : 12.559.369.159 TRY

Günümüz şartlarında adet ve piyasa değerleri bu şekildedir. Binance coin’in büyük bir bölümü piyasada dolaşmaktadır. Bu da bir token için ekstra faydalı bir özelliktir. Çünkü olası bir çok yüksek boğa senaryosunda satabilecekleri token sayısı çok fazla yok

Bnb Coin hangi amaçla kullanılır?

Binance BNB coin, borsada alım satım yaparken komisyonları düşürme amacıyla kullanılmaktadır.Bir çok insan borsa coini işe yaramaz demektedir. Ancak borsalarda işlem yapan herkes komisyon düşürdüğü için elinde bir miktar bnb coin tutmaktadır. Zamanla borsada işlem yapan kullanıcı sayısı arttıkça doğru orantı ile birlikte elde tutulan bnb coin miktarı da artacak ve fiyat doğal bir yükselişe kendini bıracaktır

Binance coin hangi borsalarda bulunmaktadır?

Binance coin ile ilgili çok fazla bilinmeyen bir özellik daha yazmak istiyorum. Bir borsa coini ilk defa farklı borsalarda listelenmeye başladı. Yani Binance dışında şu anda Kucoin, Bilaxy, hitbtc gibi dünyaca bilinen borsalarda listelenmektedir. Zaman içerisinde dünyada ünlü borsaların bir çoğunda listeleneceği de sürekli konuşulmaktadır. Sadece Binance borsasında varken bile neler yaptığını hep beraber izledik. Zaman içerisinde farklı borsalara girmesi halindeçok ciddi yükselişler gelebilir.

BNB Coin Fiyat tahmini

Uzun vadeli olarak bnb coin grafiğini incelediğimizde haftalıkta çok önemli bir destekte bulunduğu görülmektedir.Bu desteğin kırılımında çok aşağı seviyeler görülebilir. Ancak bizim düşüncemiz burada yatay ilerleyip sağlam kalacağı yönündedir. Grafiğe bakıldığında şu anlık çok olumlu görünmese de arkasında CZ gibi bir liderin bulunduğu kesinlikle unutulmamalıdır.

Binance coin grafik
Binance coin grafik

Hacim : Hacim mumları haftalık grafiğe baktığımızda azaldığını gözlemlemekteyiz. Bu çok olumlu bir şey değildir. Fiyat düşerken hacim artıyor olsaydı eğer pozitif uyumsuzluk var diyebilirdik. Ancak şu an için hacim ile ilgili olumlu bir şey söylemek mümkün görünmüyor.

Bollinger bandı : Bollinger bandının ağzı halen daha açık, bu sert hareketlerin çok yakın zamanda olmayacağının göstergesidir. O yüzden BNB coin biraz yatay seyredip kendine sağlam bir güç toplaması gerekmektedir.