Ben Armstrong’tan 4 Adet Altcoin Yorumu

Kripto para piyasasında analizleriyle ön plana çıkan birçok kişi var. Bunlardan bazılarının analizlerinin tutma oranı da oldukça yüksek. İşte bunlardan bir tanesi olan Ben Armstrong yine iddialı tahminlerde bulundu. Armstrong’un bu tahminleri bu sefer altcoinlerle alakalı. Ben Armstrong’a göre birçok altcoin yakın dönemde ciddi bir sıçrama yapabilir. Analizlerine göre de özellikle 4 altcoini diğerlerinden ayrı bir yerde görüyor. Bu altcoinleri ve Ben Armstrong’un bu coinler hakkındaki düşüncelerini kısaca inceleyelim.

Öncelikle DigiByte analizin en üstünde yer alıyor. Bilindiği üzere Digibyte, Blockchain’ler arasında en uzun süreli olanlardan bir tanesi. Bunun yanı sıra bağımsız madenciler için de en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Ben Armstong’a göre Digibyte oldukça başarılı bir strateji ile yoluna devam ediyor. Bunda madencilik stratejilerinin ön plana çıktığını ve bunun meyvesini yakında toplamaya başlayacaklarını ifade ediyor. Bunun yanı sıra Microsoft’un DigiByte’ın teknolojisiyle ilgilendiği ve yakın bir zaman içinde bunun da gündeme gelebileceğini de düşünüyor.

Bir diğer altcoin olarak da Neo karşımıza çıkıyor. Çin merkezli akıllı sözleşme platformu olan Neo’nun da özellikle 2017’de Çin’in Ethereum’u olarak görülüyürdu. Neo’nun yükselişe geçmesi de biraz garip gelecek olsa da Çin’in kripto paraya olan önlemleri sebebiyle olacağını düşünüyor. Ben Armstrong’a göre bu tür önlemler piyasada bir adet tekel oluşturur ve bu tekel Armstrong’a göre Neo olacak.

CRO da bir diğer altcoin. Büyümesi de oldukça hızlı ve Visa kartı da dahil birçok farklı hizmeti de mevcut. Armstrong’a göre CRO’nun ortaklıkları oldukça güçlü. Bu zamana kadar yükseliş gösterememesi de tamamen şanssızlık ve bir anlık kıvılcımla çok ciddi bir yükseliş ivmesine girecek.

Armstrong’un son tahmini de Litecoin için oluyor. Piyasadaki en önemli altcoinlerden bir tanesi ve uzun bir süredir de piyasada yer alıyor. 12 milyar dolarlık piyasa değeri de Armstrong’a göre en önemli avantajlarından bir tanesi. Yine CRO gibi ani bir yükseliş yaşaması yüksek bir ihtimal ve bu Litecoin’in ilk 10’a sokabilir.