Altın Fiyat Tahmini

Altın, yüzyıllardan beri her zaman değerli madenler arasında yer almaktadır. Gerek iletkenliği ile gerekse para olarak kullanımıyla her zaman garanti bir yatırım aracı olmuştur. Bugünde sizlerle gram altın fiyat tahmini yapacağız. Bir çok uzmanın görüşünü alarak bir fiyat belirleyeceğiz.

altın fiyat tahmini
altın fiyat tahmini

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar Olur?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki TL cinsinden hesaplamalarımızı gerçekleştirdiğimiz için Altın’ın küresel ekonomideki değerinde herhangi bir değişiklik olmasa dahi TL olarak fiyatında artış görülebilir.

Gram altın fiyatı yükselişe geçtiği anda ilk hedefi bu yıl içerisinde görülen 315 TL civarları olacaktır. Bu zirve aşılamadığı taktirde bir süre Altın yatay olarak ilerleyebilir. Ancak bir çok uzmanın yaptığı altın fiyat tahmini önümüzdeki yıl içerisinde 300 TL civarlarını kolay bir şekilde göreceğimiz şeklindedir. Özellikle yaz ayları yaklaşıp, düğün sezonlarının da başlaması ile birlikte yoğun bir talep görecek ve bu sayede çok ciddi rakamlara ulaşabilecektir.

Yıllara göre olan grafiğini incelediğimizde zaten altın fiyat tahmini yapmak hiç zor değil. Sürekli yükselen bir görüntü çizdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Vatandaşın Altın Yorumları

Şimdi de vatandaşlarımızdan gelen özel altın yorumlarını sizler ile paylaşacağız. Bu bölüme yeni yorumlar geldikçe sürekli güncellemeler yapılacaktır. Sizler de yayınlanmasını istediğiniz yorumunuzu bize gönderebilirsiniz.

  • Yalçın Bey: Önümüzdeki yıl altın yeni zirveler yapacak, bu nedenle alabildiğim kadar düzenli olarak altın alıyorum
  • Melda Hanım: Altın çok güzel bir yükseliş yapsa da, ben önümüzdeki yılın kripto paraların yılı olduğunu düşünüyorum. Sizin yaptığınız bitcoin fiyat tahmini sayesinde alımlarımı gerçekleştirdim.
  • Hasan Bey: Ben altının yatay seyredeceğini düşünüyorum. Ancak ne olursa olsun altın uzun vadede değer kaybetmeyen bir yatırım aracıdır.Bu nedenle her zaman altın almaya devam edeceğim.
  • Harun Bey: Bireysel emekliliğimi dahi altın hesabına çevirdim. Yaptığınız altın fiyat tahminine bende katılıyorum. Zaten biriktirdiğim altınları torunlarıma saklıyorum. O yüzden bu yıl içerisinde yükselmiş yada düşmüş olması benim için bir anlam ifade etmiyor.
  • Aynur Hanım: Ben de Melda Hanım gibi kripto paralara merak saldım. Yapmış olduğunuz ethereum fiyat tahmini beni çok etkiledi. Zaten sepet sistemi ile ilerliyorum. Ancak hesabımın büyük bir bölümünü ethereum olarak güncelledim.

Vatandaşın altın yorumları da bu şekildedir. Halkımızın diğer yaptığı yorumları da en alt bölümde yer alan değerlendirmeler bölümünden ulaşabilirsiniz. Zaman içerisinde yazımıza ek olarak çeyrek,yarım ve tam altın ile ilgili bilgiler de dahil edeceğiz.