Aaron Arnold’dan 7 Altcoin Önerisi

Yapmış olduğu tahminlerle her zaman ön plana çıkan Aaron Arnold Youtube üzerinde de 1 milyon takipçi sayısına sahip olan ender kripto para analizcilerinden bir tanesi. Bu zamana kadar yapmış olduğu birçok analizin de başarılı olması sebebiyle de oldukça beğenilen ve takdir edilen Aaron Arnold geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu Youtube yayınında da 7 adet altcoin’in boğa koşusu için hazır olduğunu söyledi.

Arnold’un ilk öngörüsü Ethereum üzerinden oldu. Ethereum’un Eylül ayı içerisinde boğa koşusuna hazır olduğunu ifade edip bunu da birçok veriyle destekledi. İstikrarlı destekle işlem gören Ethereum’un bunun sonucunda da satış baskısının azalacağını ve bu sebeple de patlamaya hazır olduğunu ifade etti. Bir diğer öngörüsü de ADA için oldu. Günümüzde birçok analizci 2022’ye kadar ADA’dan oldukça ciddi bir atılım bekliyor. Side-chain, işlem ücretlerini ödemek için bilindiği üzere ADA’yı kullanmaya başlayacak ve bu da ADA’nın hızlı bir ivme yakalamasına yol açacak. Aaron Arnold’a göre ADA için kritik tarih 12 Eylül olacak.

Solana ve Chainlink de bir diğer altcoinler. Bu iki altcoin arasında bir anlaşma meydana geldi. Arnold’a göre bu anlaşma iki altcoin’i de oldukça olumlu yönde etkileyecek. Solana geliştiricileri artık bilindiği üzere Chainlink’in DeFi fiyat sunucusunu kullanacak ve bu da güvenilirliği artıracak bir unsur. Arnold’un bir diğer öngörüsü de son zamanların favorisi olan Avalanche yani AVAX oluyor. Mavi çipli DeFi protokolünü kullanması ve ekosistemini geliştirmesiyle birlikte son zamanlarda yaşamış olduğu yükselişi devam ettirecek.

Enjin (ENJ)  de bir oyun platformu. Sosyal ağ ile ortaklık kurması ve 400.000 erken kullanıcıyı NFT’lerle ödüllendirmesi sebebiyle ENJ de ciddi bir yükseliş gösterecek gibi duruyor. Arnold’un son öngörüsü de Ripple (XRP) oluyor. Parabolik dur ve geri (SAR) göstergesinin yükseliş için en önemli sebep olduğunu ifade eden Arnold bunun yanı sıra XRP’nin kopuşunun devam ettiğini ve uzun süre kazandırmaya devam edeceğini de ifade ediyor. Bakalım Arnold’un bu öngörülerinden kaçı gerçekleşecek ve boğa koşusu meydana gelecek.